Corneille
2016-12-31
431701
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Komposition med blå fågel, singerad och daterad -73, färglitgrafi, numrerad 76/100, 65x51 cm