Staffan Hallström färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Slussens tunnelbana, signerad, färglitografi, 20/35, bladmått ca 65x95 cm

431703

2016-12-31