Roland Svensson kustbild
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Kustbild med hus och får från Foula Shetland, färglitografi, ca 17x29 cm
Osignerad, stämplad "Osignerad originallitografi Roland Svensson godkänd av konstnätrens familj"
431716
2016-12-31