Roland Svensson kustbild

Roland Svensson kustbild
Roland Svensson kustbild
Roland Svensson kustbild
Roland Svensson kustbild

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Kustbild med hus och får från Foula Shetland, färglitografi, ca 17x29 cm

Kuntoraportti

Osignerad, stämplad "Osignerad originallitografi Roland Svensson godkänd av konstnätrens familj"

431716

Päivämäärä:

2016-12-31