Leonard Wiedh oljemålning skärgårdsmotiv

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LEONARD WIEDH (1866-1938): Skärgårsmotiv, signerad Leonard Wiedh, olja på duk, ca 72x105 cm

431720

2017-01-03