Orientmatta Mashad semiantik 1920-30-tal

Såld för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

ORIENTMATTA, Mashad, semiantik 1920-30-tal, signerad NADERI, 565x350 cm

431723

2017-02-13