Samovar

Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SAMOVAR, empire, 1800-tal, koppar, urnformad med lejonmaskaroner, märkt H under kranen, höjd ca 50 cm

Smärre bucklor, skada vid kranfäste

431727

2016-12-31