Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VATTENBEHÅLLARE, med lock, 1800-talets första hälft, koppar med med utkast i mässing, förtennad insida, Lejonmaskaroner, total höjd ca 51 cm
Skada, bucklor, kran saknas
431728
2016-12-31
Gör en kostnadsfri värdering här