Vattenbehållare koppar

Vattenbehållare koppar
Vattenbehållare koppar
Vattenbehållare koppar
Vattenbehållare koppar
Vattenbehållare koppar
Vattenbehållare koppar
Vattenbehållare koppar
Vattenbehållare koppar
Vattenbehållare koppar
Vattenbehållare koppar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VATTENBEHÅLLARE, med lock, 1800-talets första hälft, koppar med med utkast i mässing, förtennad insida, Lejonmaskaroner, total höjd ca 51 cm

Skada, bucklor, kran saknas

431728

2016-12-31