Skulpturer zink

Skulpturer zink
Skulpturer zink
Skulpturer zink
Skulpturer zink
Skulpturer zink
Skulpturer zink

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTURER, 1 par, 1900-talets början, pojke med häst, patinerad zink, vardera höjd ca 39 cm
PROVENANCE:
Häringe castle, Södermanland, Sweden

En med omfattande skador

431740

2017-01-06