Leander Engström

Leander Engström
Leander Engström
Leander Engström
Leander Engström

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEANDER ENGSTRÖM (1886-1927): Stående modell, signerad och daterad Leander Engström Paris 1912, blyerts på papper, ca 36x20,5 cm

Med dedikation

431744

2017-01-02