Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LEANDER ENGSTRÖM (1886-1927): Stående modell, signerad och daterad Leander Engström Paris 1912, blyerts på papper, ca 36x20,5 cm
Med dedikation
431744
2017-01-02
Gör en kostnadsfri värdering här