Paul Delvaux litografi

Paul Delvaux litografi
Paul Delvaux litografi

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PAUL DELVAUX (1897-1994): ´´Night´´, signerad och numrerad P. Delvaux 76/100, litografi, bildmått ca 32x25 cm

431747

2017-01-01