Sixten Lundbohm

Sixten Lundbohm
Sixten Lundbohm
Sixten Lundbohm
Sixten Lundbohm

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): Motiv från cassis,
(Frankrike), signerade och daterade -48, två samramade blyertsteckningar, 20x26 resp 10,5x14,5 cm

431750

2017-01-01