Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LENNART JIRLOW (född 1936): "Le jour de Noël", signerad och L. Jirlow, H.C., färglitografi, ca 54x42 cm
431753
2017-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här