Lennart Jirlow färglitografi

Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): "Le jour de Noël", signerad och L. Jirlow, H.C., färglitografi, ca 54x42 cm

431753

2017-01-10