P. Salomon Domenchin de Chavannes, tillskriven

Såld för:

9 800 SEK

Utropspris

12 000 SEK

PIERRE SALOMON DOMENCHIN DE CHAVANNES (Frankrike 1672-1744) tillskriven: Landskap, olja på duk, 53x65 cm.
Proveniens: Hovintendent Gösta Stenmans samling, nr. 448

431755

2017-03-19