Sigrid Aminoff oljemålning

Sigrid Aminoff oljemålning
Sigrid Aminoff oljemålning
Sigrid Aminoff oljemålning
Sigrid Aminoff oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

1 000 SEK

SIGRID AMINOFF (1904-1994). Tidig vår l, signerad S. Aminoff, olja på duk, ca 46,5 x 38,5 cm

Oramad, duk med smärre reva i nedre högra hörnet

431776

2017-01-03