Klubbat för:
550 SEK
1 000 SEK
SIGRID AMINOFF (1904-1994). Tidig vår l, signerad S. Aminoff, olja på duk, ca 46,5 x 38,5 cm
Oramad, duk med smärre reva i nedre högra hörnet
431776
2017-01-03