Asger Jorn

Asger Jorn
Asger Jorn
Asger Jorn
Asger Jorn

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ASGER JORN (Danmark, 1914-1973): Komposition, signerad Jorn -53, 12/50, etsning, ca 9x15,5 cm

431777

2017-01-01