Taklampa 1930-tal

Taklampa 1930-tal
Taklampa 1930-tal
Taklampa 1930-tal
Taklampa 1930-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, 1930-tal, art deco, förkromad stomme, klotformat kupa i vitt opalglas, höjd ca 45 cm

Visst slitage

431778

2016-12-31