Corneille

Corneille
Corneille

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CORNEILLE (Holland, 1922-2010): "Femme á la fleur", signerad och daterad Corneille 90, HC 20/30, färgserigrafi, 95x95 cm

431781

2016-12-31