Stan Wys skulptur i brons

Stan Wys skulptur i brons
Stan Wys skulptur i brons
Stan Wys skulptur i brons
Stan Wys skulptur i brons
Stan Wys skulptur i brons
Stan Wys skulptur i brons
Stan Wys skulptur i brons
Stan Wys skulptur i brons

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STANISLAW WYSOCKI (Polen, född 1949): Kvinnofigur, patinerad brons, signerad och daterad Stan Wys 2001 numrerad IV / XII, höjd inkl. stensockel ca 31 cm

431783

2016-12-31