Bror Hjorth teckning

Bror Hjorth teckning
Bror Hjorth teckning
Bror Hjorth teckning
Bror Hjorth teckning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BROR HJORTH (1894-1968): Kvinnostudie, signerad Bror Hjorth, blyerts på papper, bladmått ca 31x22 cm

Gulnat papper, fläckar, smärre repor i blad, lös ram medföljer.

431789

2016-12-31