Pianopall
2016-12-31
431792
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIANOPALL, 1900-talets mitt, mahogny, textilklädd sits, sitthöjd ca 50, 74x38 cm
Bruksslitage