Waldemar Lorentzon oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

WALDEMAR LORENTZON (1899-1984): "Nattlig promenad", signerad Lorentz samt Waldemar Lorentzon på spännramen, olja på duk, ca 24x35 cm

431807

2017-01-03