Johnny Friedlaender etsning

Johnny Friedlaender etsning
Johnny Friedlaender etsning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JONNY FRIEDLAENDER (Frankrike, 1912-92): Kvinnokomposition, signerad Jonny Friedlaender, 152/200, etsning, ca 33x23 cm

431814

2016-12-31