Reliefer Lisa Larson

Reliefer Lisa Larson
Reliefer Lisa Larson
Reliefer Lisa Larson
Reliefer Lisa Larson
Reliefer Lisa Larson
Reliefer Lisa Larson

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LISA LARSON, reliefer, 2 st, Gustavsberg, stengods, polykromt glaserade, föreställande ryttare resp dam, signerade Lisa L, ca 23x23 cm

En med mindre nagg på baksidan

431815

2016-12-31