Lars Jonsson

Lars Jonsson
Lars Jonsson
Lars Jonsson
Lars Jonsson

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

LARS JONSSON (född 1952): ´´Brun kärrhök och ringduvor över Stockkviken´´, signerad och daterad Lars Jonsson -80, akvarell, ca 30x40 cm

431822

2016-12-31