Brita Holvid Fastlund

Brita Holvid Fastlund
Brita Holvid Fastlund
Brita Holvid Fastlund
Brita Holvid Fastlund
Brita Holvid Fastlund
Brita Holvid Fastlund

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRITA HOLVID FASTLUND (född 1946): Landskap, signerad, olja på duk, ca 33x33 cm

431824

2016-12-31