Joan Miro Litographie vol I och II

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MIRO. LEIRIS, M., - MOURLOT, F. Joan Miró, Lithographs I-II., 1972-75, med totalt 22 inbundna litografier och andra illustrationer, Tudor Publishing Company, New York

Bruksslitage

431826

2016-12-31