Picasso A los Toros

Picasso A los Toros
Picasso A los Toros
Picasso A los Toros
Picasso A los Toros
Picasso A los Toros
Picasso A los Toros
Picasso A los Toros
Picasso A los Toros
Picasso A los Toros
Picasso A los Toros

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PABLO PICASSO, "A los Toros" -avec Picasso, André Sauret, Monte Carlo, 1961, med 4 originallitografier, varav en i färg samt andra illustrationer, dekorerat grått originalklotband, dekorerad röd originalpapperskassett

Bruksslitage

431832

2016-12-31