Per Hasselberg

Per Hasselberg
Per Hasselberg
Per Hasselberg
Per Hasselberg
Per Hasselberg
Per Hasselberg
Per Hasselberg
Per Hasselberg

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER HASSELBERG, efter, "Grodan", gips, signerad P Hasselberg, stämpelmärkt L P Jörgensen Eneret, höjd ca 23,5 cm

Nagg, spricka

431837

2017-01-03