Chagall lithographe vol 2
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CHAGALL LITHOGRAPS. CHAGALL. MOURLOT, FERNAND - SORLIER, CHARLES. Chagall lithographe 1957-1962. Vol. II. Monte-Carlo, Éditions A. Sauret, 1963, innehållande 12 litografier varav vissa i färg, ca 33x25 cm
Bruksslitage
431847
2016-12-31