Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHAGALL, 2 volymer, Sorlier, Ch., - Mourlot, F., Chagall lithographe lll och lV, 1969-1973, André Sauret, Monte Carlo, innehållande litografier, ca 32x25 cm
Bruksslitage
431862
2016-12-31
Gör en kostnadsfri värdering här