Chagall lithographe lll et lV

Chagall lithographe lll et lV
Chagall lithographe lll et lV

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHAGALL, 2 volymer, Sorlier, Ch., - Mourlot, F., Chagall lithographe lll och lV, 1969-1973, André Sauret, Monte Carlo, innehållande litografier, ca 32x25 cm

Bruksslitage

431862

2016-12-31