August Strindbergs Nationalupplagan
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
AUGUST STRINDBERG, ca 73 dlr., samlade verk, "Nationalupplagan" samt "Ockulta dagboken", Norstedts, Stockholm, 1990-tal, röda originalklotband med vita skyddsomslag, originalkartong till Ockulta dagboken medföljer
Bruksslitage
431876
2016-12-31