August Strindbergs Nationalupplagan

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AUGUST STRINDBERG, ca 73 dlr., samlade verk, "Nationalupplagan" samt "Ockulta dagboken", Norstedts, Stockholm, 1990-tal, röda originalklotband med vita skyddsomslag, originalkartong till Ockulta dagboken medföljer

Bruksslitage

431876

2016-12-31