Per Olof Ultvedt litografi

Per Olof Ultvedt litografi
Per Olof Ultvedt litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PER OLOF ULTVEDT (1927-2006): Tecken, signerad och daterad PO Ultvedt-72, 34/300, litografi, bladmått ca 51x65 cm

Hanteringsveck, suddig numrering

431881

2017-01-01