Peter Dahl litografi
2016-12-31
431888
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Figurkomposition, signerad Peter Dahl, EA, litografi, bladmått ca 40,5x57 cm
Skadat glas