Salvador Dali etsning med kolorering
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SALVADOR DALI (1904-1989): Portrait de Ronsard, ur Les Amours de Cassandre, 1968, signerad Dali, E.A., etsning med handkolorering på japanpapper (med Dali prägelstämpel), 34,5x24,5 cm
LITTERATUR: Michler/Löpsinger 248
431891
2017-01-02