Fung Qi Kina 1800-tal

Fung Qi Kina 1800-tal
Fung Qi Kina 1800-tal
Fung Qi Kina 1800-tal
Fung Qi Kina 1800-tal
Fung Qi Kina 1800-tal
Fung Qi Kina 1800-tal

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

Fung Qi, tusch och färg på papper, Kina, 1800-tal, motiv med lärd man och två kvinnor med blomsterkorg, inskription och sigill, ca 169x37 cm

Ett flertal revor och skador

431897

2017-01-10