Klubbat för:
9 000 SEK
10 000 SEK
Fung Qi, tusch och färg på papper, Kina, 1800-tal, motiv med lärd man och två kvinnor med blomsterkorg, inskription och sigill, ca 169x37 cm
Ett flertal revor och skador
431897
2017-01-10