Skedar och tårtspadar i silver

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAFFESKEDAR, MOCCASKEDAR, TÅRTSPADAR, TÅRTKNIV, mm, silver, delvis 800, vikt ca 650 g

Slitage, skador

431933

2016-12-31