Åke Axelsson stolar Lilla H

Åke Axelsson stolar Lilla H
Åke Axelsson stolar Lilla H
Åke Axelsson stolar Lilla H
Åke Axelsson stolar Lilla H
Åke Axelsson stolar Lilla H
Åke Axelsson stolar Lilla H
Åke Axelsson stolar Lilla H
Åke Axelsson stolar Lilla H
Åke Axelsson stolar Lilla H
Åke Axelsson stolar Lilla H

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÅKE AXELSSON, "Lilla H", stolar, 8 st, Galleri Stolen, röd bok, rödbetsade, skinnklädsel, 1900-talets slut, sitthöjd ca 45 cm

Slitage

431934

2017-01-04