Axel Jungstedt

Axel Jungstedt
Axel Jungstedt
Axel Jungstedt
Axel Jungstedt
Axel Jungstedt
Axel Jungstedt

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL JUNGSTEDT (1859-1933): Porträtt, signerad och daterad Axel Ljungstedt 1920, märkt aetatis svae lx, olja på duk, ca 93x100 cm

431936

2017-01-01