Byrå furu 1940-tal

Byrå furu 1940-tal
Byrå furu 1940-tal
Byrå furu 1940-tal
Byrå furu 1940-tal
Byrå furu 1940-tal
Byrå furu 1940-tal
Byrå furu 1940-tal
Byrå furu 1940-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1940-tal, Nordiska Kompaniet, furu, 3 lådor, höjd ca 68, 93x44 cm

Nyckelbussning och nyckel saknas, sprickor, skador

431938

2017-01-01