Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): ´´Sommarmåne´´ signerad och daterad Roland S., 1980, P.T, färglitografi, 18x39 cm

431943

2017-01-01