Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RONALD DE WOLFE (född 1920): (2) Kustlandskap, signerad Ronald de Wolfe, akvarell, 26x19 resp 18x25,5 cm, Ronald De Wolfe-affisch medföljer 42x29,5 cm
Oramade
431945
2017-01-01
Gör en kostnadsfri värdering här