Matgrupp barockstil

Matgrupp barockstil
Matgrupp barockstil
Matgrupp barockstil
Matgrupp barockstil
Matgrupp barockstil
Matgrupp barockstil
Matgrupp barockstil
Matgrupp barockstil
Matgrupp barockstil
Matgrupp barockstil
Matgrupp barockstil
Matgrupp barockstil
Matgrupp barockstil
Matgrupp barockstil
Matgrupp barockstil
Matgrupp barockstil
Matgrupp barockstil
Matgrupp barockstil
Matgrupp barockstil
Matgrupp barockstil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MATGRUPP, 14 dlr, barockstill, omkring 1900, klädd med gyllenläder, ek, speglar med rotfaner, bestående av: matbord, 2 karmstolar, 10 stolar, sidebord, bordetshöjd ca 76, 175x97, 3 inläggskivor 60 vardera, sitthöjd ca 45, sideboardets höjd 106, 245x56 cm, nycklar finns

Slitage, skador, bordets fot saknas delvis, 3 iläggskivor som kan kapas till medföljer

431948

2017-01-01