Öronlappsfåtölj
2017-01-01
431955
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1 par, 1900-talets mitt, sitthöjd ca 40 cm
Slitage, fläckar