Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TORSTEN RENQVIST (1924-2007): (2), "Promenad med hund", samt bilkö, signerade Torsten Renqvist, en daterad -54, etsning, ca 19x25 resp 29,5x24 cm, oramad
Gulnader
431958
2017-01-01
Gör en kostnadsfri värdering här