Torsten Renqvist

Torsten Renqvist
Torsten Renqvist
Torsten Renqvist
Torsten Renqvist

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): (2), "Promenad med hund", samt bilkö, signerade Torsten Renqvist, en daterad -54, etsning, ca 19x25 resp 29,5x24 cm, oramad

Gulnader

431958

2017-01-01