James Coignard

James Coignard
James Coignard

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Figurkomposition, signerad J Coignard och numrerad 29/55, färgcarborundum, ca 33,5x45 cm, oramad

Smärre hanteringveck

431959

2017-01-01