Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Figurkomposition, signerad J Coignard och numrerad 29/55, färgcarborundum, ca 33,5x45 cm, oramad
Smärre hanteringveck
431959
2017-01-01
Gör en kostnadsfri värdering här