Rullklaffsekretär
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RULLKLAFFSEKRETÄR, 1900-tal, gustaviansk stil, med gallersarg i mässing, fanerad i mahogny, intarsia dekor, fotavslut i mässing, höjd 115, 80x50 cm
Nyckel finns att avhämta på utlämningen
Yt och fanerskador
431975
2017-01-01